Hakkımızda

Akdeniz Yapı Denetim | Kurumsal

Slide03-3.jpg

Hakkımızda

Mersin Akdenizı Denetim, yasaların verdiği yetkiler dahilinde, mimarlık ve mühendislik kurallarına uygun olarak çağdaş standartlarda yapı denetimi hizmetlerini sürdürmektedir.
Hedefimiz 4708 sayılı Yapı Denetim Yasasındaki amaç, kapsam görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak, uzmanlık konularımızda disiplinli çalışarak, her türlü kontrol görevimizde otoriteyi tesis etmek, kaliteli hizmet hedefine ulaşmaktır.
Mersin Akdeniz Yapı Denetim olarak , geçmişten gelen tecrübemiz ve gelecekle ilgili olarak teknoloji ve bilimsel çalışmaları yakından takip eden ekip ve ekipmanlarımızın yanı sıra geçmişte denetimini üstlenmiş olduğumuz yapıların problemsiz sonuçlanması ve hali hazırda denetimini sürdürdüğümüz yapıların olumlu devam eden yapım süreçleri bu sektörde öncü firma olduğumuzun göstergesidir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Proje inceleme ve imalat aşamalarında eksiksiz denetim yaparak güvenli ve imar şartlarına uygun çağdaş yapılaşmada öncü olmak Denetim hizmetini zamanında yaparak imalatın aksatılmamasını sağlamak Şantiyeye giren malzemenin standartlara uygunluğunu denetleyerek imalat kalitesini yükseltmek Şubeleşerek denetimde etkinliği arttırmak, Çalışmalarımızda yasaların bize tanımış olduğu yetki ve sorumlulukları yasalara bağlı kalarak uygulamak. Personeli alacağı görevler doğrultusunda eğiterek verimliliği arttırmak .